• ערעור על הגבלת חשבון

  • 1

ערעור על הגבלת חשבון על פי סעיף 10 לחוק שיקים ללא כיסוי

 מזה 15 שנה מתמחה משרדנו בהגשת ערר על פי סעיף 10 לחוק שיקים ללא כיסוי על מנת לעכב ובסופו של הליך אף לבטל לחלוטין את הודעת הגבלת החשבון שהתקבלה מהבנק לאחר שחזרו 10 שיקים ויותר ללא כיסוי בחשבון. 

ביטול הגבלת חשבון על פי חוק שיקים ללא כיסוי 1

עיכוב מיידי של ביצוע ההגבלה

מאחר וברור מאליו שהגבלה מיידית של חשבון הבנק תגרום לבעל החשבון נזק שיכול להיות בלתי הפיך, במיוחד כאשר מדובר בחשבון עסקי, אנו פועלים מיידית וב- 100% אף מצליחים לעכב את ההגבלה עד לבירור הערר. בד"כ עיכוב ההגבלה נעשה בתוך 48 שעות מיום הפניה למשרדנו. במקרים רבים אנו פועלים לעכב רטרואקטיבית אף הגבלה שכבר החלה, כמובן כל עוד המדובר בזמן סביר לאחר תחילתה. 

ערעור על הגבלת שיקים לפי חוק שיקים ללא כיסוי 2

התמחות ייחודית וניסיון בביטול הגבלת חשבון בנק

כאמור לעיל, למשרדנו ניסיון רב שנים בבדיקת התנהלותו של הבנק בתקופה בה הוחזרו השיקים בחשבון ובייצוג לקוחות פרטיים, עסקים וחברות בבתי המשפט (בית משפט השלום השלום וכערכאת ערעור בית המשפט המחוזי) הדנים בהגבלת החשבון על ידי הבנק על פי חוק שיקים ללא כיסוי . מנסיוננו, מבדיקת דפי החשבון והתנהלות בעל החשבון מול הבנק ניתן לבדוק את סיכויי הערר מול הפסיקה הענפה בסוגיות הנוגעות להגבלת החשבון בבנק ישראל. נאמר כבר כעת כי בית המשפט קבע לא אחת כי העילות לביטול ההגבלה אינן סגורות וכי יש לבדוק כל תיק על פי נסיבותיו.

אתם מוזמנים לעיין במאמר משרדנו העוסק ב- ערעור על הגבלת חשבון בנק לפי חוק שיקים ללא כיסוי

לייעוץ ראשוני, צרו קשר

  • 1
 
במידה וקיבלתם הודעה על הגבלת חשבון הבנק
מומלץ לפנות אלינו לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות
03-6129124
  גם אם אתם במחשב, הכי יעיל וקל בוואטסאפ,
בכפתור הירוק למטה מימין
או פשוט שילחו הודעה בטופס כאן