• ערעור על הגבלת חשבון

  • 1
עורך דין דיני חוזים

ביטול הגבלת חשבון בנק

אנו משערים כי הגעת לדף זה לאחר שקיבלת לידך הודעה מהבנק, באמצעות מסרון או בדרך אחרת, על הגבלת חשבונך בבנק. לפיכך כבר עתה נדגיש כי ניתן תמיד לעכב את ביצוע ההגבלה ובהמשך ההליך אף לבטלה לחלוטין. במקרים רבים שטיפלנו בהם סבר בית המשפט שסירוב חלק או כל השיקים נעשה שלא כדין וביטל את הודעת ההגבלה לחלוטין. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ראשוני מיידי ללא התחייבות בוואטסאפ משרדנו, בכפתור הירוק מימין למטה, בטלפון: 03-6129124 או באמצעות הטופס בדף "צור קשר".

corporate lawyer4

ערעור על הגבלת חשבון

מזה 15 שנה עומד משרנו לצד חברות, עסקים ואנשים פרטיים ומייצג אותם בהצלחה בהליכי הערעור על הודעת הגבלת החשבון שקיבלו לאחר שסורבו בחשבון הבנק שלהם 10 שיקים ויותר. תוכלו ללמוד על חלק מנסיון המשרד בדבר ערר על הגבלת חשבון הבנק לפי סעיף 10 לחוק שיקים ללא כיסוי במאמר משרדנו העוסק ב-ביטול הגבלת חשבון בנק.

אנו גאים לספר כי ניסיונינו מביא לתוצאות מוכחות. בכל המקרים שטיפלנו בהם ניתן על ידי בית המשפט צו מניעה לעיכוב ההגבלה כמעט מיידית, בדרך כלל שעות מספר לאחר הגשת הערר והבקשה לצו מניעה. כך יכולים מרשינו להמשיך לנהל את חשבונם כרגיל עד להכרעה בערעור על הגבלת החשבון שהגשנו עבורם לבית המשפט. 

contract pen1

הגבלת חשבון בנק ישראל 

חשוב לציין כי מייד לאחר משלוח ההודעה על הגבלת החשבון אליכם נשלחת הודעה גם אל בנק ישראל ומשם לכל הבנקים. במידה ותבקשו לפתוח חשבון בנק חדש לאחר משלוח ההודעה - הבנק החדש כבר יידע על הגבלת החשבון ותתקשו מאד לפתוח חשבון חדש, בוודאי עם תנאים מועדפים. לפיכך אנו ממליצים ללקוחתינו לפעול מיידית עם קבלת ההודעה על מנת להגדיל ככל הניתן את הסיכויים לעיכוב ביצוע הגבלת החשבון והגשה מיידית של הערר. בדרך זו ניתן למנוע אף את משלוח ההודעה לחברות דירוג האשראי כגון BDI.

לייעוץ ראשוני, צרו קשר

  • 1