calluss 64

 • משפט מסחרי מחוץ לקופסה

 • 1

משרדנו בתקשורת

עורך דין בר אל ירון, חדשות ערוץ 2 (פרומו לכתבה)

פרומו לכתבה שתשודר בקרוב על אחת התיקים המורכבים בהם מטפל משרדנו במסגרת התמחותו בדיני חוזים.

עורך דין בר אל ירון, חדשות ערוץ 10

אחד התיקים המעניינים שהיו לנו במשרד כמשרד המתמחה בדיני חוזים. מרשתנו נפלה קורבן לתרגיל עוקץ שכמעט גרם לה לאבד את ביתה בתל אביב, למלווה בריבית שזייף מסמכים וכבר הספיק לרשום הערת אזהרה על הבית. כמובן שמייד עצרנו את העסקה באמצעות צו מניעה. בדיעבד, ובשיתוף פעולה עם ערוץ 10 התברר שמרשתנו לא הייתה הקורבן היחידי. הכתבה, שבה מרואיין בין השאר עו"ד בר אל ירון, מספרת את סיפורם.

בר אל ירון, משרד עורכי דין

משרד עו"ד מסחרי מחוץ לקופסה

התמחותו של המשרד הוא בתחום המסחרי אזרחי. למשרדנו ניסיון ייחודי ורב שנים כמשרד עו"ד העוסק בעריכת חוזים וליטיגציה בסוגיות מגוונות הנוגעות לדיני חוזים, ליווי חברות ובעלי מניות בתחום דיני חברות, ייצוג זוכים וחייבים בהליכי הוצאה לפועל , ליווי בהליכי פשיטת רגל עד למתן הפטר וכמשרד עו"ד המתמחה בעריכת חוזים וליטיגציה בתחום דיני המקרקעין. כמו כן, משרדנו הוא נציגה הבלעדי של חברת הגבייה העולמית GCS והינו משרד עורכי הדין היחיד בישראל המייצג בהרשאתה חברות ופרטים מהארץ ומרחבי העולם בהליכי גביית חובות בינלאומיים.

אתם מוזמנים לעיין בפסקי הדין שקיבל משרדנו עבור לקוחותיו בדף משרדנו בבתי המשפט. על המחשבה המקצועית, והתפיסה האחרת של עולם המשפט בתחומי התמחותו תוכלו ללמוד בדף מאמרים משפטיים באתר ו/או בדף כתבי טענות משפטיים שם תוכלו לעיין בכתבי טענות וכיו"ב מסמכים שהגשנו עבור לקוחותינו שהינם מצד אחד לקוחות פרטיים מן הישוב בישראל, ומצד שני חברות ענק בינלאומיות, לרבות חברת (Google (Ireland וחברת Savox ענקית הטכנולוגיה מפינלנד.

אודות משרד עורך דין בר אל ירון

מקצועיות חסרת פשרות, ליווי אישי ומסור

מזה 14 שנים משרדנו הינו משרד עו"ד מוביל שבמסגרת פעולותו מייצג לקוחות פרטיים וחברות המתמודדים עם תיקים מגוונים בתחום המשפט המסחרי אזרחי. במהלך השנים למדנו שוב ושוב שהמפתח להצלחה היא עורך דין שמבין לא רק את בית המשפט, אלא לא פחות את הלקוח ו/או העסק שהוא מייצג. משמעות הדברים מבחינתנו היא מתן חשיבות עליונה לליווי אישי מתחילת ההליך לעד סופו. אנו מאמינים כי הפתרונות היצירתיים ביותר באים מתוך שיתוף פעולה והבנה מעמיקה של עורך הדין המייצג את הלקוח וצרכיו - זהו סוד הצלחותינו בבית המשפט ומחוצה לו.

yaron46

עו"ד בר אל ירון

יליד 1971, ישראל, סיים בהצלחה ייתרה תואר ראשון במשפטים והוסמך כחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004. במהלך שנת 2007 התקבל כנציגה בישראל של חברת GCS המייצגת גופים בינלאומיים ברחבי העולם. עו"ד בר אל ירון מתמחה בליטיגציה מסחרית בכלל ובדיני החוזים בפרט, ייצג ומייצג אין ספור חברות בינלאומיות, בעיקר בסכסוכים עסקיים מול חברות ישראליות לצד לקוחות פרטיים מן השורה שמתמודדים עם חברות מסחריות ובנקים. מאמריו המשפטיים התפרסמו ומתפרסמים באתרים משפטיים מובילים כגון האתר המשפטי המקצועי "פסק דין" ולא פעם הוזכרו תיקים בהם היה מעורב במגזין גלובס ובכלי תקשורת אחרים. עו"ד בר אל מתנדב פעיל לייצוג מעוטי יכולת במסגרת עמותת לתת, בין אם מול גופים ציבוריים וחברות ובין אם בבית המשפט. במהלך השנים הקפיד ומקפיד עו"ד בר אל לשמור לא רק על מצויינות משפטית אלא גם ובעיקר על יחס אישי מסור לכל לקוח ולקוח, שילוב זה התברר במהלך השנים כשילוב מנצח.

ייצוג וליטיגציה בתחומי המשפט המסחרי אזרחי

 התמחות יחודית בתחומי המשפט המסחרי אזרחי, 12 שנים של ייצוג וליטיגציה בכל ערכאות בתי המשפט והבנה עמוקה של המציאות העסקית שברקע של כל תיק ותיק שמועבר לטיפולינו. להלן תחומי ההתמחות של משרדנו:

עורך דין חוזים 9

דיני חוזים

התמחות וניסיון מגוון וייחודי בדיני חוזים לרבות עריכת חוזים וליטיגציה באכיפה / ביטול חוזים. 

קרא עוד בדף עורך דין חוזים

עורך דין חברות 9

דיני חברות

הקמה, ליווי שוטף וייעוץ לחברות. ליטיגציה וייצוג חברות, בעלי מניות המיעוט ו/או הרוב בחברה.

קרא עוד בדף עורך דין חברות

עורך דין הוצאה לפועל 9

דיני הוצאה לפועל

ייצוג חייבים וזוכים בלשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ, ערעורים על החלטות רשמי ההוצאה לפועל.

קרא עוד בדף עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין פשיטת רגל 9

דיני פשיטת רגל

ייצוג בהליכי פשיטת רגל, משלב בדיקת התיק, דרך ייצוג בהליכי הפשט"ר ועד לצו ההפטר הסופי מחובות.

קרא עוד בדף עורך דין פשיטת רגל

עורך דין מקרקעין 9

דיני מקרקעין

עריכת חוזי מקרקעין מגוונים וליטיגציה בסוגיות הנוגעות לדיני מקרקעין בבכל הערכאות המשפטיות הדנות בדיני מקרקעין.

קרא עוד בדף עורך דין מקרקעין

עורך דין עובדים זרים

דיני עובדים זרים

ייעוץ למעסיקי עובדים זרים, הגנה וליטיגציה מול קנסות המוטלים על מעסיקים והגנה בפני כתב אישום על העסקת עובדים זרים.

קרא עוד בדף עורך דין עובדים זרים

המאמרים האחרונים שפרסמנו

 • צוואה, כל מה שחשוב (מאד) לדעת +

  במאמר זה נביא בפניכם את כל שראוי לדעת לפני שניגשים לעריכת צוואה. נעשה כמיטב יכולתנו להביא בפניכם את ניסיון משרדנו כמשרד עורכי דין לצוואות. את הדברים נבסס על הוראות חוק הירושה, תשכ"ה-1965 (להלן: "חוק הירושה") המסדיר את ענייני הירושה והצוואה קרא עוד...
 • פרשנות חוזה +

  פרשנותו של חוזה הייתה, עודנה וכנראה גם תהיה אחת הסוגיות המרכזיות שידונו בהם בתי המשפט בכל הערכאות. בשנים האחרונות חלו תמורות בדרך בה מפרש בית המשפט חוזים ובמאמר ראינו לנכון כמשרד עו"ד חוזים להבהיר את ההלכות האחרונות בפרשנותם של חוזים. כבר קרא עוד...
 • ביטול מתנה במקרקעין +

  מאמר זה יעסוק בהסכם מתנה וליתר דיוק, בביטול הסכם מתנה במקרקעין, סוגיה בה משרדנו כמשרד עורכי דין לחוזים עוסק בה לא מעט. מניסיוננו, מאחר ובד"כ מתנה במקרקעין ניתנת לבן משפחה, כאשר מבקש מעניק המתנה או יורשיו לבטלה מעורבים בעניין אמוציות קרא עוד...
 • תביעה לפינוי מושכר +

  מאמר זה ידון בסוגייה מוכרת, שאנו כמשרד עו"ד העוסק בחוזים נתקלים בה לא מעט, המדובר בפינוי מושכר משוכריו לאחר שאלו הפרו את הסכם השכירות. בעיקר נשים את הדגש על הוראות פרק ט"ז4 לתקנות סדר הדין האזרחי שכותרתו "תביעה לפינוי מושכר" קרא עוד...
 • 1
 • 2
 • 3

חדשות המשרד

 • כתב תביעה - ביטול חוזה החזר חוב +

  מרשינו חתם על חוזה החזר חוב ע"ס כ- 1,500,000 ש"ח. בנוסף העביר כביטחון להחזר החוב את שיק שלו ושל רעייתו ואף התחיל לשלם את התשלומים בהסכם מידי חודש בחודשו. בדיעבד התברר כי חתימתו על ההסכם בטעות והטעיה יסודה וכי יש קרא עוד...
 • בקשת רשות ערעור על החלטה לדחיית בקשה לצו מניעה זמני +

   במקביל להגשת תביעה לביטול חוזה שהוגשה על ידי משרדנו בשם מרשינו, הוגשה גם בקשה לצו מניעה זמני המורה לצד שכנגד להימנע מלהגיש לפרעון שיק בטחון ע"ס 1.5 מליון ש"ח שניתן על ידו כבטחון לביצוע החוזה. בית משפט השלום דחה את קרא עוד...
 • פסק דין בערעור על החלטת בית משפט השלום הדוחה בקשה למתן צו מניעה זמני +

  במסגרת ייצוג מרשינו כמשרד עו"ד חוזים הוגש על ידינו ערעור (בר"ע) על החלטת בית משפט שלום שדחה את בקשת מרשינו למתן צו מניעה זמני לפרעון שיק ע"ס 1.5 מליון ש"ח עד להכרעה בתביעה שהוגשה על ידינו לביטול חוזה. בית המשפט קרא עוד...
 • כתב תביעה לפינוי מושכר +

  המדובר בתביעה לפינוי מושכר בסדר דין מהיר, ובהתאם לפרק טז לתקנות סדר הדין האזרחי. משכיר אשר ניצל נזילת מים שארעה במושכר על מנת לתרץ את מחדליו באי תשלום דמי שכירות ואי קיום תנאי הסכם השכירות. תביעה זו הוגשה במקביל לתביעה קרא עוד...
 • 1
 • 2
 • 3

תקנון האתר

4.7272727272727 1 1 1 1 1 (11 Votes)

1. השימוש באתר, בר אל ירון, משרד עורכי דין, www.barelaw.co.il (להלן: "האתר") ובתוכן שבו, לרבות אך לא רק, המאמרים, כתבי הטענות והודעות הגולשים המפורסמים בו כפופים לתנאי תקנון זה.

2. האתר והתכנים המופיעים בו מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל ואמנות בינלאומיות ושייכים ל בר אל ירון, משרד עורכי דין. ניתן בהחלט לעשות שימוש פרטי ו/או מסחרי בחומר המוצג בו ולשתפו באמצעות הרשתות החברתיות ו/או בכל דרך אחרת – ובתנאי שיהיה אזכור לכותב וקישור לאתר, אשר ממנו הועתק.

3. השימוש בתכנים שבאתר הן על אחריותו של הגולש באתר בלבד, לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או זכות תביעה לגבי השימוש שנעשה בתכנים אלו. במיוחד יודגש כי יש להתייעץ עם עורך דין הבקיא בעניינים המובאים באתר עובר לביצוע כל פעולה משפטית.

משרד עורכי דין בר אל ירון לא יהיה אחראי לכל פגיעה ו/או נזק ישיר או עקיף, כספי או מכל סוג שהוא, שייגרם לגולש באתר, או לצד ג' כלשהו כתוצאה מהשימוש בו ובתכניו, לרבות התכנים המפורסמים על ידי גולשים באתר.

4. פרסום תכנים, הודעות ושאלות במקומות אשר מיועדים לכך באתר כפופים בנוסף גם לתנאים אלו:

• אין לכתוב ו/או לצרף ו/או לפרסם באתר דבר העלול להשתמע כאיום, פגיעה, הוצאת דיבה, השמצה, העלבה או כל חומר פוגע ובלתי ראוי אחר.

• אין לכתוב ו/או לצרף ו/או לפרסם באתר דבר העלול לעודד, להמריץ, לסייע, או לשדל אחר לבצע מעשה האסור על פי חיקוק.

• אין לכתוב ו/או לצרף ו/או לפרסם באתר דבר המהווה הפרת זכויות קניין של צד ג' לרבות אך לא רק זכויות קניין רוחני, פטנטים, זכויות יוצרים ו/או זכות קניינית אחרת.

• אין לכתוב ו/או לצרף ו/או לפרסם באתר דבר המהווה פגיעה בפרטיותו של צד ג' כלשהו.

• אין לכתוב ו/או לצרף ו/או לפרסם באתר דבר שהנו בעל אופי מסחרי, ו/או כולל חומר פרסומי אחר, מכל סוג שהוא.

• אין לכתוב ו/או לצרף ו/או לפרסם באתר דבר שיש בו כדי הפרת חוקי מדינת ישראל או שפרסומו אסור לפי דיני מדינת ישראל.

• כל מידע, הודעות, מסמכים וכיו"ב המועלה לאתר אל ידי הגולשים

5. המידע, המסמכים וההודעות המועלות לאתר יהיו חשופים למשתמשי האתר האחרים (למעט הודעות בדואר אלקטרוני והודעות פרטיות המועברות ישירות למנהלי האתר – שייחשבו כמוגנים באמצעות חסיון לקוח – עו"ד). למנהלי האתר תהיה הזכות לעשות בחומר זה כרצונה, לרבות לפרסמו, או להסרתו מהאתר. כל פרסום באתר על ידי הגולשים יהיה, מהרגע שהועלה, נחלתו של האתר ולא תהיה לגולש שהעלה חומר זה כל טענה ו/או תביעה כנגד מנהלי האתר בגין הפרת זכויות יוצרים ו/או קניין ו/או פרטיות, לרבות ככל הנוגע לנזק שיגרם לגולש ו/או למי מטעמו ו/או לכל צד ג' בעקבות העלאת התכנים הנ"ל לאתר.

יש להדגיש כי קיימות מגוון דרכים ליצור קשר עם מנהלי האתר, חלקם דיסקרטיות (בדואר אלקטרוני או בהודעה פרטית). הודעות שהועברו אל מנהלי האתר בצורה דיסקרטית כפופים לחיסיון עורך דין – לקוח, ולעולם לא יפורסמו באתר.

6. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסרב לפרסום תוכן ו/או למחקו בכל עת ובכל סיבה שהיא, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

מאחר וחלק מהתכנים מועלים אוטומטית לאתר, אין בהוראות סעיף זה משום התחייבות לבדוק את התכנים המועלים באתר ו/או אחריות כלשהי לדברים הנכתבים באתר על ידי הגולשים בו.

7. השימוש באתר יהיה כפוף לחוקי מדינת ישראל. סמכות השיפוט הייחודית והבלעדית לדון בכל טענה ו/או תביעה משפטית ו/או סכסוך תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך בעיר תל אביב בלבד. על תקנון זה יחולו הוראות חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), התשל"א – 1970.

 

 • 1
 
לשאלות צרו איתנו קשר בטלפון 03-6129124
 אם האתר היה לכם מועיל, היו חברתיים, הקליקו Like...
 
לייעוץ בקשר לתחומי התמחותינו והתוכן באתר
 אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון
03-6129124
או פשוט שילחו הודעה ונשיב לכם מייד